U Nas niemożliwe 
staje się możliwe
Centrum Fizjoterapii specjalizuje się w diagnostyce narządu ruchu, co pozwala na precyzyjne zaprogramowanie rehabilitacji.
zrobotyzowany LASER WYSOKOENERGETYCZNY
Laser wysokoenergetyczny HIL POWER ze zrobotyzowanym systemem skanowania to zaawansowana technologia. Opiera się na wysokiej biostymulacji tkanki i przyspieszeniu procesów komórkowych w celu redukcji dolegliwości bólowych oraz natychmiastowej regeneracji tkanki, zarówno w ostrych, jak i w przewlekłych schorzeniach układu mięśniowo-szkieletowego. Unikalne połączenie mocy 30 W oraz długości fali 1064 nm pozwala na precyzyjne opracowanie głęboko położonych tkanek, gwarantując maksymalne efekty terapeutyczne i dostarczanie bodźca termicznego w krótkim czasie.

Światło laserowe tworzy falę fotomechaniczną, która stymulując zakończenia nerwowe w oparciu o teorię bramki bólowej przynosi natychmiastową ulgę w bólu.

Światło laserowe powoduje absorpcję fotonów w mitochondriach, co z kolei zwiększa produkcję ATP i przyspiesza proces regeneracji tkanki.
EFEKT TERMICZNY - Laser, wykorzystując dużą moc, rozszerza naczynia krwionośne, co poprawia perfuzję krwi, dzięki czemu metabolizm komórkowy zostaje przyspieszony.

EFEKT PRZECIWZAPALNY - Stymulacja laserowa hamuje stan zapalny dzięki zwiększonej produkcji ATP oraz przyspieszonej aktywności leukocytów.

HIL POWER LASER - również w rehabilitacji oddechowej. Terapia pozwala w bezpieczny i nieinwazyjny sposób eliminować następstwa chorób płuc, takie jak: bóle kręgosłupa i klatki piersiowej, bóle mięśni oraz skurcze spowodowane nieefektywnymi wzorcami oddechowymi.
KOMPLEKSOWA REHABILITACJA PO COVID-19 -
 POBIERZ FOLDER
REHABILITACJA UKŁADU ODDECHOWEGO
Rehabilitacja pacjentów z problemami ze strony układu oddechowego, szczególnie po zakażeniu koronawirusem, jest niezwykle istotna. Według wielu źródeł pacjenci z ciężką i wyjątkowo ciężką postacią choroby stanowią od 15 do 20% wszystkich zdiagnozowanych przypadków. Mają zaburzenia czynności układu oddechowego oraz problemy z kończynami po zakończeniu hospitalizacji.

Skontaktuj się z nami

Centrum Fizjoterapii
Izabela Winnicka
ul. Nowowiejskiego 3/3a
10-162 Olsztyn ,Warmińsko-mazurskie
tel. kom.: 722-143-934
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram